Będzie zjazd z S10 w Gminie Mochowo

W poniedziałek, 20 maja, w sali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Pawła Włodkowica w Brudzeniu Dużym odbyło się spotkanie informacyjne mieszkańców gmin: Brudzeń Duży, Mochowo oraz Gozdowo z przedstawicielami GDDKiA o/Bydgoszcz oraz Biura Projektowego TPF sp. z o.o. celem omówienia 3 proponowanych wariantów przebiegu drogi ekspresowej S10. W każdym z tych wariantów znajduje się zjazd w okolicach Łukoszyna na teren powiatu sierpeckiego.

W spotkaniu wzięli udział starosta sierpecki Przemysław Burzyński, burmistrz Sierpca Jarosław Perzyński, wicestarosta Sierpecki Piotr Rzeszotarski, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Sierpeckiego Sławomir Olejniczak, członek Zarządu Sławomir Krystek, wójt Gminy Mochowo Zbigniew Kopczyński, którzy przedstawili swoje uwagi co do proponowanych wariantów planowanej inwestycji.

Na stronie internetowej Gminy Mochowo znajdują się materiały informacyjne z tego spotkania oraz Ankieta dla zainteresowanych, którzy chcą wyrazić swoje opinie, uwagi, wnioski i zastrzeżenia wobec proponowanych rozwiązań projektowych. Zachęcamy do jej wypełnienia i przesłania pod wskazany adres korespondencyjny bądź mailowy w terminie do 19 czerwca br.

Link do strony internetowej: http://mochowo.pl/budowa-drogi-ekspresowej-s10-na-odc-od…/

Link do Ankiety: http://mochowo.pl/…/2024/05/Ankieta_spotkania_inf_S10.pdf

Źródło i foto: Urząd Gminy w Mochowie