Niespokojny 1 maja dla służb mundurowych

To była niespokojna środa dla służ ratowniczych w naszym mieście. Służby interweniowały tego dnia kilkukrotnie. 1 maja około południa w jadącego 17 letniego rowerzystę uderzył samochód marki peugeot. Do zdarzenia doszło na ulicy Sępołowskiej. Młody mieszkaniec Sierpca doznał poważnych obrażeń ciała. Mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP bryg. Waldemar Goczyński….

Na miejscu lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala w Warszawie. Dalsze czynności w sprawie prowadzi sierpecka policja.

Do kolejnego zdarzenia doszło około godziny 17:00 w miejscowości Stare Chabowo. Doszło tam do wypadku busa fiat Ducato z pojazdem osobowym marki opel Astra. W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została kobieta. Natomiast około godz. 17 w miejscowości Studzieniec doszło do kolejnego zdarzenia. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna miał zaburzenia świadomości doznając przy tym drgawek. Na miejscu zdarzenia ponownie lądował śmigłowiec LPR. Tym razem mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Płocku.

To jednak nie koniec zdarzeń. Relacjonuje Waldemar Goczyński…

Foto dzięki uprzejmości słuchacza.